Krem liftingujący

posted in: Bez kategorii | 0

Głębokie zmarszczki i bruzdy oraz coraz bardziej niewyraźne rysy i rozmyty owal twarzy to oznaki starzenia, które wymagają bardziej radykalnych działań. W przypadku tego typu problemów możemy sięgnąć po skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe lub krem liftingujący.

Kosmetyki tego typu działają w sposób zdecydowany i gruntowny. Wzmacnianie struktur kolagenu i elastyny, dotlenianie komórek i ochrona przed wolnymi rodnikami to już za mało – po 50. roku życia priorytetem staje się napięcie skóry, podniesienie owalu i wypełnienie zmarszczek. Zadania te spełnia krem napinający skórę twarzy.

Odżywienie i wygładzenie zapewniają zawarte w kremie liftingującym silnie skoncentrowane składniki aktywne: czysty kwas hialuronowy, peptydy, których działanie porównywane jest ze skutecznością toksyny botulinowej, witamina C, retinol i witamina E –substancje znane z kremów przeciwstarzeniowych, nawilżających i wygładzających, jednak w przypadku kremu liftingującego powinny mieć one wyższe stężenia, a dzięki specjalnie opracowanym technologiom wspomagającym przenikanie powinny docierać łatwiej w głębsze warstwy skóry.

Doraźny efekt odczuwalnego i widocznego „liftingu” uzyskuje się najczęściej w wyniku zastosowania w kremie receptur opartych na polimerach, tworzących na powierzchni skóry cienki film dający wrażenie napięcia i wygładzenia. Efekt ten utrzymuje się od kilku do kilkunastu godzin. Preparat liftingujący zawiera również często drobiny odbijające i rozpraszające światło, które maskują drobniejsze zmarszczki, ożywiają koloryt i dają efekt świeżej, promiennej cery.

Krem liftingujący - Ranking

Pomagamy w wyborze najlepszych kremów w kategorii: Krem liftingujący

Pozycja Nazwa Cena
1Scan Anida Anida Medi Soft Krem wygładzający olej makadamia 100ml 7061937Aktualna Cena
2Celia Liftingujący Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 60+ 50mlAktualna Cena
3Celia Liftingujący Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50+ 50mlAktualna Cena
4Ziaja Cupuacu odżywczy krem regenerująco-wygładzający na dzień i na noc 50 mlAktualna Cena
5Celia Koenzym Q10 40+ Ekstrakt z Orchidei Krem Liftingujący przeciw zmarszczkom na dzień 50mlAktualna Cena

Dodaj opinię, komentarz